Warsztat MTVSS i Korekta Widzenia w Łodzi – zgłoszenie

Formularz zgłoszenia na warsztat MTVSS i Korygowanie widzenia w Łodzi w dniu 8 maja w g. 9 – 15Proszę wpisać adres email na, który będziemy mogli wysłać potwierdzenie zgłoszenia na warsztat.
tutaj proszę wpisać imię i nazwisko w taki sposób jak ma się pojawić na certyfikacie
Faktura firmowa proszę wpisać NIP, faktura imienna proszę wpisać dane.
W ciągu dwóch dni od zgłoszenia otrzymasz maila potwierdzającego zgłoszenie na warsztat i informacje organizacyjne. Pięknie dziękuję za płatność i zgłoszenie na warsztat.

Przed wysłaniem zgłoszenia proszę w wpłatę zaliczki potwierdzającej zgłoszenie w wysokości 100 zł lub pełnej odpłatności za warsztat w wysokości 600 zł na konto Gratitude Vibes Marcin Marcinkowski 14 1140 2004 0000 3702 7849 7923. W formularzu proszę o zaznaczenie czy wpłacono zaliczkę czy całą kwotę.

Jeśli strona rejestracji na warsztat jest dostępna, oznacza to, że na warsztacie są jeszcze miejsca.

Zapraszamy do poznania i polubienia naszej strony na Facebooku


Szkolenie z dwóch niezwykle życzliwych procesów dla naszych ciała Access Consciousness

Zapraszam na MTVSS i Korygowanie widzenia do Łodzi w dniu 26 września

Czym może być dla Ciebie i twojego ciała korygowanie widzenia?

Jak by to było pozwolić sobie zobaczyć wszystko?

Jakby to było pozwolić sobie postrzegać piękno i radości, a jednocześnie nie odmawiać sobie widzenie absolutnie wszystkiego?

Jak by to było po prostu otrzymać wszystko to co możemy otrzymać dzięki naszym oczom?

Jak by to było pozwolić swoim dłoniom być wsparciem dla innych, którzy pragną na nowa delektować się widzeniem i postrzeganiem wszystkiego?

Korygowanie widzenia jest pięknym zabiegiem energetycznym dla ciała, który poprzez dotyk pozwala odbudować nam radość i łatwości widzenia i postrzegania niezwykłości tego świata.

MTVSS

Czym jest MTVSS?

MTVSS jest jednym z najbardziej dynamicznych narzędzi manualnych Access Consciousness. Jest to proces na ciało, który potrafi cofnąć wszystko to, w jaki sposób nasze ciało zostało zmienione poprzez wszystkie czasy, przestrzenie, wymiary, rzeczywistości i zaimplantowania.
Jeśli będzie robić MTVSS co tydzień przez 20 -30 tygodni, twoje ciało zacznie funkcjonować tak, jak zostało zaprojektowane.
MTVSS może być stosowany na tysiąc różnych sposobów i za każdym razem tworzy inne możliwości.
MTVSS może mieć niewiarygodnie dynamiczny wpływ na układ odpornościowy. Rak i potencjalnie śmiertelne choroby zostały zmienione dzięki regularnemu stosowaniu tego procesu.
MTVSS jest niezwykłym podarunkiem dla naszych ciał, procesem uzdrawiania naszych ciał.
Jak by to było mieć umiejętność uzdrawiania ciał w swoich dłoniach? Jak by to było nauczyć się stosować dynamiczny proces uzdrawiania i być wkładem dla ciał na tej planecie, które proszą o wparcie?
Jak by to było zacząć swoją przygodę z uzdrawianiem od poznania MTVSSu?
Jak by to było wzbogacić swój warsztat pracy i umiejętności o nową możliwość, magię i dar jakim jest MTVSS?
Jakim podarunkiem mógłbyś być dla ciał na tej planecie poznając MTVSS i Korete widzenia?


Na warsztacie wykonasz i otrzymasz proces Korekta Widzenia oraz proces MTVSS i nauczysz się je wykonywać Access Consciousness – warsztat trwa około 6 godzin.

Warsztat jest certyfikowany i po warsztacie stajesz się certyfikowanym praktykiem tych procesów na ciało.